Biuro w nowoczesnym stylu

Urządzasz biuro i chciałbyś, by miejsce pracy wyglądało reprezentacyjnie i było idealnym miejscem do wykonywania zadań? Sprawdź nasz poradnik, który pomoże ci wybrać odpowiednie produkty.

Co warto kupić?

Pamiętaj, że wybierając rzeczy do biura jest to inwestycja na lata, dlatego nie warto przesadnie oszczędzać kupując produkty niskiej jakości

Autor zdjęcia: CJS*64

Pamiętaj, że wybierając rzeczy do biura jest to inwestycja na lata, dlatego nie warto przesadnie oszczędzać kupując produkty niskiej jakości. Zwróć przede wszystkim uwagę na:

  • wybór biurek. To przy nich pracownicy spędzają najwięcej czasu. Biurka nie powinny być zbyt wysokie, a blat musi mieć odpowiednie wymiary, by móc swobodnie umieścić monitor, klawiaturę i inne niezbędne narzędzia.
  • wybór krzeseł. Popularnością cieszą się fotele obrotowe. Istotna jest stabilność i możliwość dostosowania krzesła do sylwetki. Pamiętaj, że problemy z kręgosłupem często mają źródło w niewłaściwym wyborze krzesła do pracy.
  • rolety. Światło słoneczne ma pozytywne właściwości, ale bywa irytujące i może przeszkadzać w wykonywaniu pracy. Ciekawym rozwiązaniem są verticale Warszawa, czyli specjalne rolety ze swobodną możliwością regulacji. Charakteryzują się nowoczesnym designem i dostępne są w różnych kolorach.
  • wybór sprzętu komputerowego. W zakupie weź pod uwagę w jakim celu będzie on używany i czy wydajność wybranego sprzętu pozwoli na realizowanie zadań.

Kilka inspiracji

Wiele pracodawców decyduje się na ocieplenie wnętrza zawieszając na ścianach obrazy lub certyfikaty firmy. Zdecydowałeś się na malarstwo? Wybierz reprodukcje, które nie będą rozpraszać uwagi pracowników i będą stosowne. Pozytywny wpływ mają także rośliny. Już kilka kwiatków w doniczce pozwoli oczyścić powietrze, a zieleń jest kolorem uspokajającym.

Nie bez znaczenia jest również dobór kolorystyki ścian. W biurach zazwyczaj wybierane są pastele: brązy lub biele. Pamiętaj, że to od odpowiedniego wyposażenia i wystroju biura (więcej: http://ladnydom.pl/wnetrza/7,94048,20983447,niezwykla-przestrzen-we-wroclawiu-najlepsze-biuro-na-swiecie.html), zależeć będzie wydajność twojego zespołu.